Nokia Power Earbuds BH-605 jsou nová bezdrátová sluchátka

HMD Global dnes nepředstavilo jen zajímavé mobily značky Nokia, ale také bezdrátová sluchátka Nokia Power Earbuds BH-605. Jedná se o True Wireless (opravdu bezdrátová) sluchátka do uší se špunty a nabíjecí krabičkou.

 

Novinka navazuje na loňský model sluchátek Nokia Power Earbuds, která se na našem trhu stále prodávají za cenu kolem 2500 Kč. Tentokrát je však konstrukce sluchátek, a především nabíjecí krabičky odlišná. Samotná krabička v sobě ukrývá akumulátorem s nadprůměrnou kapacitou 3000 mAh a výrobce slibuje, že s nabíjecím pouzdrem dosáhnete až 150 hodin poslechu hudby. K nabíjení pak slouží oboustranný nabíjecí konektor USB-C. Na jedno nabití sluchátka údajně vydrží až 5 hodin.

Samotná sluchátka si můžete vzít třeba i do deště, protože disponují zvýšenou odolností IPX7. Ke spárování slouží Bluetooth 5.0. Pro využívání sluchátek není nutná žádná aplikace a používat je lze tedy na všech zařízeních bez ohledu na operační systém. Celkové rozměry sluchátek činí 25 x 23 x 23.8mm a nabíjecí krabičky 79 x 48.5 x 31mm.

K dispozici budou v černém a šedém barevném provedení. Zatím není oficiálně potvrzeno, jestli se objeví na našem trhu, ale věřím tomu, že kdyby ne, tak je CZC, Alza a další e-shopy na náš trh dovezou. Cena byla stanovena na €79, což je přibližně 2 040 Kč bez DPH.

Zdroje: NPU, TZ

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*