Nokia 5.4/Nokia 3.4 – kvalitní ochranné sklo PanzerGlass

Mobily Nokia 5.4 a Nokia 3.4 si jsou tvarově a velikostně velice podobné. Dokonce mají stejně velké úhlopříčky 6,39“ displejů. Proto si můžete zakoupit ochranná skla, která je možné umístit na oba modely. Jedno ze skel nabízí právě i dánský výrobce PanzerGlass, kde si již na krabičce můžete všimnout, že sklo lze umístit na oba modely mobilů.

Sklo od PanzerGlass jsem na mobilu Nokia 5.4 vyzkoušel. Opět dorazilo v hezky zpracované krabičce, kde najdete vše potřebné – ochranné sklo, hadřík a odstraňovač prachu. Uvnitř krabičky najdete také jednoduchý postup, jak sklo na displej umístit.

A jak sklo na mobilu sedí? Vážně skvěle! Na displej padne jako ulité, nekazí pozorovací úhly ani viditelnost na přímém světle. Skvěle reaguje i dotyk, což je u levnějších skel často problém.

Sklo PanzerGlass si můžete na e-shopech už teď zakoupit za cenu kolem 500 Kč.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

2 komentář

 1. Dobrý den,
  pole Vašeho doporučení jsem si při koupi nové Nokie 5.4 koupil také uvedené ochranné sklo Panzer Glass. Na nové Nokii 5.4 jsem však zjistil, že na displeji je již nějaká chranná folie (nalepená) . Proto se ptám:
  – je nutné při aplikaci ochranného skla tuto folii sundat a sklo nalepit přímo na displej, nebo
  – sklo nalepit i na tuto fólii, nebo
  – je stávající folie dostatečná k ochraně mobilu?
  Protože mobil nosím v kapse bez jiného krytu (kromě zadního), chci mít displej dostatečně chráněný.
  Díky za odpověď.
  LP

  1. Fólii nejdříve z displeje odloupněte a poté nalepte ochranné sklo. Fólie displej ochrání jen před poškrábáním, nikoliv však před prasknutí skla displeje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*