Nokia 3.4 a Nokia 2.4 jsou nové dostupné mobily

Už nějakou dobu se mluvilo o představení novinek společnosti HMD Global, která stojí za mobily Nokia. Výrobce představil dva nové mobily, bezdrátová sluchátka, reproduktor a služba HMD Connect Pro. Co se týče mobilů, tak představeny jsou jen cenově dostupné mobily Nokia 3.4 a Nokia 2.4. Je velká škoda, že představen nebyl také očekávaný model Nokia 7.3/7.4.

Nokia 3.4 nabízí 6,39palcový IPS displej s HD+ rozlišením. Potěšit může také výkonnější procesor Qualcomm Snapdragon 460 a tři zadní fotoaparáty. Výrobce také zapracoval na designu, který se podobá modelu Nokia 5.3. Mobil nabízí operační systém Android 10, který však dostane Android 11 i 12. Zatím však není jasné, jaká paměťová varianta se ukáže na našem trhu.

Nokia 2.4 je levnější model, který konečně nabídne čtečku otisků prstů na zádech, což předchozí Nokia 2.3 neměla. Mobil bude možné odemykat však i obličejem. Tento model se snaží zaujmout velkým 6,5palcovým IPS displejem s HD+ rozlišením. I v tomto modelu se nachází operační systém Android 10, který dostane aktualizace na Android 11 i 12.

Ceny obou mobilů na našem trhu zatím společnost neoznámila.

Představena byla také nová bezdrátová sluchátka Nokia Power Earbuds Lite. Ta budou dostupná ve třech barevných provedeních a nabídnou zvýšenou odolnost IPX7 i ovládací gesta. Dále byl představen kompaktní bezdrátový reproduktor.

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*