Nokia má nové tlačítkové mobily Nokia 220 4G a Nokia 105

Společnost HMD Global představila dvojici nových hloupých telefonů. Jedná se o tlačítkové mobily, které stále mají své příznivce. Nejedná se však o návrat legendárních modelů, ale o obyčejné mobily pro práci. Jejich prioritou je kvalita a dlouhá výdrž na jedno nabití.

 

Nokia 220 4G se snaží zaujmout především plnou podporu LTE pásem, ale především kvalitními VoLTE hovory. K dispozici má však i jednoduchý internetový prohlížeč, který umožní prohlížení internetových stránek.

K dispozici je také FM rádio, populární hra Snake (had) a podle renderů mobilu na oficiálních stránkách si lze všimnout, že nabízí pravděpodobně totožný operační systém, jako starší vydařený model Nokia 3310 (2017). Pravděpodobně je jen v novější vylepšené verzi.

Nokia 105 opět láká na plastový (polykarbonátový) probarvený design a chlubí se tím, že díky probarvení nejsou tolik vidět oděrky. Stejně jako Nokia 220 4G nabízí vyjímatelný akumulátor a dlouhou výdrž na jedno nabití. Oba modely se nabíjí starým dobrým microUSB konektorem.

Zdroje: TZ, Nokia.com – 1, 2

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*