Microsoft 365 s Office a 1 TB cloudem OneDrive lze mít výrazně levněji

V mém starším článku jsem se rozepsal o tom, proč jsou služby Microsoftu v porovnání s jinými cloudovými službami nejvýhodnější. Celým balíkem Microsoft 365 pro jednotlivce nebo rodiny totiž získáte celý kancelářský balík Microsoft Office s pravidelnými aktualizacemi a štědré 1 TB úložiště v cloudovém úložišti OneDrive.

Microsoft OneDrive neslouží jen pro manuální zálohy fotek a všech souborů, ale umí také automatickou synchronizaci všech souborů ve vašem počítači s Windows. Pokud tedy něco máte např. na pracovní ploše Windows, můžete se k tomu dostat odkudkoliv i v aplikaci OneDrive na mobilu. Svá data tedy máte stále po ruce.

 

Jak za Microsoft 365 výrazně ušetřit?

Na Aukru a mnoha pochybných e-shopech můžete narazit na podezřele nízké ceny balíků Microsoft 365. Jedná se o druhotný software a jeho legálnost je diskutabilní. Drtivá většina takových licencí ale ani nefunguje a jednoduše přijdete o své peníze.

Microsoft 365 pro jednotlivce nebo rodiny můžete získat online v Microsoft účtu. Tam za všechny služby platíte 189 Kč/měsíc s DPH. K dispozici je i roční předplatné, kde můžete trochu ušetřit, ale je i možnost výraznější slevy.

Je velmi překvapivé, že výrazně ušetřit můžete s krabicovou licencí Microsoft 365 na známém e-shopu Datart.cz. Aktivace služby je po obdržení krabičky nesmírně jednoduchá, celý proces je v češtině a stačí jen do svého účtu vyplnit licenční klíč v krabičce.

  • Microsoft 365 pro jednotlivce – 1 199 Kč s běžným účtem/1 055 Kč s VIP účtem
  • Microsoft 365 pro rodiny – 1 790 Kč s běžným účtem/1 595 Kč s VIP účtem – tímto účtem může až 6 osob používat Office a každá z nich ke svému Microsoft účtu 1 TB prostor v cloudovém úložišti OneDrive. Ostatní členové přitom nebudou mít k datům v úložišti přístup.
  • Odkaz na Microsoft 365 na e-shopu Datart

 

 

Jak Microsoft 365 z krabicové verze aktivovat?

  • Zadejte licenční číslo z krabičky Microsoft 365

  • Vyberte oblast

  • Vše potvrďte modrým tlačítkem „Potvrdit“

  • To je vše
  • Aktivaci vašeho předplatného lze ověřit na svém Microsoft účtu (odkaz)

  • Kancelářský balík Microsoft Office pro Windows nebo Mac můžete stáhnout z oficiálních stránek Office.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*