Mi Robot Vacuum Cleaner – Xiaomi chystá svého robota na úklid

Xiaomi není už jen výrobce mobilů, ale také dronů, čističek vzduchu a stále objevuje další segmenty. Internetem poletují informace o tom, že Xiaomi chystá svého robota na úklid. Malých robotů, kteří vám vysávají pod nohama je na trhu mnoho, ale Xiaomi jej chce mít chytrého.

Mi Robot Vacuum Cleaner
Mi Robot Vacuum Cleaner

Na internetu jsou také fotografie krabic od robota, který by měl nést název Mi Robot Vacuum Cleaner. Takových robotů do domácností je tu už spoustu a můžete si je pořídit za opravdu malé částky. Xiaomi ale není obyčejný výrobce. Mi Robot bude chytrý a na internetu je screenshot údajné aplikace.

Mobilní aplikace pro ovládání Mi Robot Vacuum Cleaner
Mobilní aplikace pro ovládání Mi Robot Vacuum Cleaner

Mi Robot Vacuum Cleaner by mělo být možné nastavit díky aplikaci v mobilu. V rozhrání na screenshotu můžete vidět také ukazatele baterie, mapy pro čištění atd.. Mi Robot by měl umět podle plánu automaticky začít čistit prostor, který mu v aplikaci nastavíte. Celé čištění můžete v aplikaci také sledovat. Mi Robot umí také své okolí skenovat a pokud zaznamená na své cestě nečistotu, tak je schopen se vrátit a vyčistit ji. Jedná se ale pouze o spekulace. Xiaomi nic takového nepotvrdilo.

Zdroje: Bing News, TechWorm

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*