Messenger My Day – Proč se mi nová funkce líbí?

Facebook prostě chce zničit Snapchat a ukázal to na Instagramu, který okopíroval jeho funkce a přinesl funkci Instagram Stories. Jedná se tedy o foto/video příběhy, které se po 24 hodinách automaticky odstraní. Facebook šel ale ještě dál a nové funkce přinesl také do Messengeru.

Messenger My Day
Messenger My Day

My Day je funkce, kterou má polovina uživatelů ráda a ta druhá polovina ji nenávidí a místo Messengeru instalují různé alternativy. První dny jsem byl k nové funkci opravdu hodně skeptický, protože to byla velká změna. Messenger se dlouhou dobu neměnil a najednou přišlo něco, co přineslo novou funkci a změnilo to trochu i design. Nyní jsem si na My Day zvykl a musím říci, že je to jediná funkce, která se mi na Facebooku líbí.

Abych byl upřímný, tak nejsem zrovna milovník Facebooku a je to znát i na mém profilu na kterém se již nenachází tolik mých fotek a soukromých informací, ale spíše jen obrázky staženy z internetu a odkazy na články (reklama). Jsem uživatel, který nerad vystavuje své staré fotky a proto jsem je na Facebooku vždy musel mazat (tak jednou za měsíc). Nyní si ale fotky mohu dát do Messengeru, uvidí je spoustu lidí a automaticky se odstraní. To je funkce, která se mi opravdu hodně líbí a musím Facebook pochválit.

Když se kouknu na Snapchat, tak jeho svižnost a hlavně přehlednost je velmi mizerná. My Day je přehledné, svižné a vše funguje velmi dobře. Jediný problém však mam s prvky na dolní straně. Proč sakra musím mít zbytečné kulaté tlačítko uprostřed, jak je tomu u Snapchatu? Je to přeci tak zbytečné a celkově prvky na dolní straně bych zvětšil a ty horní (příběhy) zas o něco zmenšil.  My Day jsem si tedy oblíbil a osobně bych jen uvítal nějaké ty designové úpravy. Jak jste na tom vy? Líbí se vám nová funkce?

Nový design Messengeru
Nový design Messengeru
Prohlížení příspěvků My Day ostatních uživatelů
Prohlížení příspěvků My Day ostatních uživatelů
My Day - Kolik lidí vidělo můj příspěvek?
My Day – Kolik lidí vidělo můj příspěvek?
Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

  1. Myslím že informace, že polovina tu funkci má ráda a polovina ne je trochu zcestná. Je to cca 99-1 v prospěch negativních názorů. Je to neuvěřitelně zbytečná funkce, kterou nabízí jak instagram a snapchat, kde to do dává i smysl vzhledem k povaze aplikace. Messenger by měl sloužit pouze jako komunikační nástroj, tak jako doposud. Modlím za odstranění tohohle nesmyslu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*