Max Payne 1 a Max Payne 2 se dočkají remaku!

Pamatujete na legendární sérii Max Payne. Nejnovější třetí díl byl dle mého názoru celkem nuda, ale Max Payne 1 a Max Payne 2 jsou výborné tituly. První díl vyšel v roce 2001 a druhý v roce 2003. Uplynulo tedy poměrně dost let, a i když tato série do herního průmyslu přinesla inovace, tak na dnešní dobu má už opravdu zastaralou grafiku. To se však má brzy změnit!

Oficiálně bylo oznámeno, že se Max Payne 1 a Max Payne 2 se dočkají remaku. To znamená, že obě hry budou modernizovány a dočkají se i modernizací grafiky. Na remacích bude pracovat jak společnost Rockstar Games, tak i Remedy.

Je v dnešní době možné si Max Payne zahrát i se zastaralou grafikou? I v dnešní době se najdou tací, co staré hry milují a někteří remastery nesnáší. Je však třeba si uvědomit, že některé staré hry není možné zprovoznit na moderním hardwaru či operačním systému. Je tedy otázkou, zda si staré hry Max Payne na moderním počítači zahrajete. Osobně jsem to nezkoušel, ale vyzkoušet můžete třeba mobilní verzi Max Payne Mobile pro platformy Android (Obchod Play), iOS a iPadOS (Apple App Store).

Zdroje: Wikipedia, TZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*