Mall.TV můžete sledovat i v mobilní aplikaci (Android, iOS)

Český internet byl v loňském roce obohacen o další internetovou televizi Mall.tv. Služba se vydala vlastní cestou a nabízí vlastní pořady, které jinde nenajdete. Sledovat na Mall.tv lze také filmy, ale těch je zatím jen hrstka. Nejlepší na je, že vše je zcela zdarma a není nutná ani registrace.

 

Mall.TV můžete sledovat v podobě webové verze, která funguje skvěle, ale za zmínku stojí také nová mobilní aplikace. Je dostupná pro obě mobilní platformy, a to Android (Obchod Play) i iOS (App Store) zdarma. Je přehledná, upozorní na nový díl oblíbeného pořadu a umožňuje také komentování. Nechybí ani živé vysílání.

Aplikace je moderní a nabízí všechny potřebné prvky. Vývojáři nezapomínají, že se jedná o mobilní aplikaci a nechybí tedy funkce, které umožní šetření drahocenných mobilních dat. Kvalitu obrazu si můžete snížit, aby nebyla spotřeba dat tak vysoká, ale tou nejlepší funkcí je možnost stahování videí. Doma na Wi-Fi si můžete stáhnout všechny pořady a cestou do práce je i bez připojení k internetu sledovat.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*