Lamborghini Alpha-One – Luxusní mobil za nepřiměřenou cenu

Znáte výrobce Vertu? Jednalo se o výrobce luxusních mobilů pro bohaté. Tento výrobce ohlásil konec výroby mobilů a nové modely pravděpodobně již neuvidíme. Na svět ale přichází novinka od společnosti Tonino Lamborghini a jedná se o mobil s názvem Lamborghini Alpha-One.

V čem je mobil vlastně luxusní, když se jedná o dotykovou placku? V použitých materiálech a jedná se o nejlepší italskou kůži a speciální kov, který se používá v autech značky Lamborghini. Tento kov by měl být podle Lamborgini odolnější, než titan. Další výhodou této slitiny je příjemná lehkost.

Jak je na tom mobil po hardwarové stránce? Upřímně se nejedná o nic vyjímečného, jak je u luxusních mobilů zvykem. Uvnitř těla tepe procesor Snapdragon 820 a nechybí 4 GB RAM. Paměti je také dostatek a interní úložiště nabízí kapacitu 64 GB. Vzhledem k ceně je to ale málo a 128 GB by mít opravdu mohl … Podporuje ale možnost rozšíření díky MicroSD o maximální kapacitě 128 GB. Displej je větší a jeho úhlopříčka má 5,5″ s QuadHD rozlišením. Li-Ion článek (baterie) nabízí také dost průměrnou kapacitu 3 250 mAh. Zadní fotoaparát má rozlišení 20 Mpx a přední kamerka pak 8 Mpx.

Pochopitelně nechybí čtečka otisků prstů, dva hlasité reproduktory a DualSIM. Mobil nevypadá vůbec špatně a kdyby měl cenovku na 15 tisíc, tak by se jednalo o zajímavý kousek. Bohužel se ale nejdříve prodával v Arabských emirátech a nyní se prodává v Londýně za neuvěřitelných $2500 (asi 55 396 Kč).

Zdroj: The Verge, Lamborgini-Store

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*