Přidejte si další nálepky do Telegramu z bezplatných katalogů

Telegram se před lety zviditelnil na našem trhu především díky slibované bezpečnosti, ale i velkým množstvím hezkým nálepek. Ty můžete posílat svým kamarádům, ale i do různých skupin. Telegram se za poslední roky poměrně dost změnil a nejedná se již o pouhý komunikátor s kontakty, ale vyhledávat a přidat se můžete i do různých otevřených kanálů. I tento web má svůj kanál na Telegramu, kde budete mít hned nové odkazy na nové články – odkaz na kanál.

Telegram má přímo v aplikaci možnost si přidat poměrně dost různých nálepek, díky kterým můžete ostatní pobavit. Stále vznikají zajímavé nálepky a poslední dobou v různých kanálech kolují 18+ nálepky zesměšňující Rusko – odkaz na přidání nálepek. Předplatitelé Telegramu pak získají různé výhody, a to se týká i VIP nálepek. Níže najdete různé katalogy, kde můžete narazit na své oblíbené nálepky a zdarma si je do svého Telegramu přidat. V katalozích se často nachází nějaké tlačítko či odkaz pro jejich přidání. Po kliknutí na odkazy budete dotázáni, zda může být spuštěna aplikace Telegram na vašem zařízení. Po udělení souhlasu pak budete rovnou v aplikaci odkázáni na nálepky, které si jedním tlačítkem můžete přidat. Nálepky budou uloženy na váš Telegram účet, takže je budete moci ihned začít používat na všech svých zařízeních.

Je dobré upozornit, že nové nálepky se neinstalují stažením jiné aplikace! Objevuje se poměrně dost podvodů, kdy jsou oběti nabádáni ke stažení aplikace pro počítače nebo mobily. Takové aplikace jsou však podvrh a nakazí zařízení malwarem či jiným závadným softwarem. Nové nálepky se přidávají jen kliknutím na nějaký odkaz.

 

Katalogy nálepek do Telegramu:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*