Jaké je nové PUBG Mobile Metro Royale?

Již jsem tu informoval o tom, že populární mobilní hra PUBG Mobile se spojila s vývojáři vydařené hry Metro Exodus. Chystá se tedy nová verze, kdy ve hře budete mít k dispozici novou mapu, zbraně i černý trh, kde si budete moci zakoupit různé zbraně a další doplňky pro postavu.

Hru si v současné době můžete vyzkoušet v beta verzi, která nemusí dobře fungovat na každém mobilu. Testoval jsem ji však na mobilech Huawei P40 Pro a ASUS ROG Phone 3, kde hra fungovala bez problémů. Je však pravdou, že ve hře se občas objeví nějaká ta chyba, kde se třeba překrývají postavy, nepřipojí se do hry a narazit můžete i na čínštinu. Je to však beta, kde musíte s nějakým tím problémem počítat.

Ve hře máte k dispozici dobře známé mapy, ale také Livik v beta verzi. Ta vypadá opravdu pěkně a nechybí ani slibovaný Metro Royale, kde můžete vidět prvky právě z již zmíněné hry Metro Exodus. Svou postavu si do takového souboje vylepšujete v černém trhu (black marketu).

Pokud přemýšlíte nad vyzkoušením beta verze, tak hurá do toho. Je však nutné mít mobil se systémem Android, kam si musíte stáhnout a nainstalovat APK soubor mimo Obchod Play. Najdete jej ke stažení na tomto odkazu.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*