iPhone 13 Pro Sierra Blue – recenze již brzy!

Už je to pěkná řádka let, co každý podzim zdobí pro všechny fanoušky technologií představení nových produktů Apple. Nejinak tomu bylo letos a představení se dočkal iPhone 13 Pro. Papírově a hlavně designově se zdá, že změn je pomálu. I proto se objevila celá řada kritiků, kteří očekávali od telefonu mnohem více.

Rok co rok nastávají také potíže s dostupností nového telefonu jablečného giganta. Nejinak tomu je i letos. Štěstí se usmálo na zájemce, kteří při objednávkách měli opravdu rychlé prsty. No a to se letos povedlo i nám.

Proto se pouštíme do testování iPhonu 13 Pro a zkusíme se na to podívat hned z několika pohledů. Jedním z nich bude, zda má cenu přecházet z loňského modelu. Druhý pohled se bude věnovat telefonu samotnému jako celku bez ohledu na to, co znamenal v moštárenském světě loňský rok. A nezapomeneme také napsat o příslušenství k novému modelu. Zmínit můžeme například to, že už se nám tu rýsuje nějaká ukázka nových kabátků a také předních pancéřových štítů od společnosti PanzerGlass. Nebude chybět ani omrknutí revolučního ekosystému vytvořeného kolem krytu od společnosti Peak Design. Kryt této společnosti dodá telefonu nejen šmrnc, ale také schopnosti IronaMana.

Spolu s novým iPhonem se pustíme také do testování chytré domácnosti, která je poslední roky na velkém vzestupu. Pokud Vás tedy oslovilo něco z portfolia německé společnosti Eve, máte se na co těšit.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*