HTC VIVE Pro 2 Full Kit vstupuje do prodeje

Společnost HTC VIVE dnes oznámila zahájení prodeje kompletní sady pro prémiovou virtuální realitu HTC VIVE Pro 2 Full kit. Ta stojí na nedávno představeném headsetu HTC Vive Pro 2, který si dosud mohli pořídit pouze fanoušci, kteří již byli vybaveni základnovými stanicemi a ovladači. V rámci předobjednávek, které budou spuštěny 23.9.2021, získají fanoušci nejen bezkonkurenční headset, dva pohybové VIVE ovladače a dvě základnové stanice standardu Steam VR 2.0, ale také dárkový voucher v hodnotě 50 €. Ten bude možné využít na nákup jakéhokoli zboží v obchodě, kde jej předobjednají.

První sady HTC VIVE Pro 2 Full kit budou odeslány 14.10.2021 po uzavření předobjednávek. Následně bude set dostupný v rámci běžného prodeje na stránkách www.vive.com, v obchodě Alza.cz a u vybraných partnerů za cenu 37 490 Kč.

Vysoké 5K rozlišení headsetu HTC VIVE Pro 2 spojené se 120 Hz obnovovací frekvencí a 120° zorným úhlem představují nový standard kvality zobrazení. Podílí se na něm dvojice rychlých 2,5K LCD displejů s RGB maticí i inovativní optická sestava integrující pro každé oko dvě čočky místo jedné. Výsledkem je prakticky eliminovaný screen-door efekt a perfektní ostrost obrazu v celém rozsahu zorného pole. Uživatelé se tak mohou těšit na ještě přirozenější zážitek s intenzivnějším pocitem pohlcení. Tomu napomáhá i špičková ergonomie s nastavením vzdálenosti očí (IPD), komfortním systémem uchycení na hlavě a v neposlední řadě perfektním předozadním vyvážením. Nechybí ani možnost doplnění o bezdrátový adaptér HTC Vive Wireless.

Novinku ocení ostřílení VR nadšenci i začátečníci, kterým nabídne ty nejlepší zážitky při hraní akčního hitu Half-Life: Alyx, dobrodružné adventury Jon Favreau či Gnomes and Goblins od studia Wevr a mnoha dalších titulů. HTC VIVE Pro 2 zajistí nekompromisní zážitek za všech okolností.

Zdroje: TZ

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*