HTC Vive spouští předobjednávky profesionálního headsetu VIVE Focus 3

Společnost HTC VIVE dnes oznámila termín zahájení předobjednávek nejnovějšího headsetu pro profesionální VR VIVE Focus 3. Novinka nabízí 5K rozlišení, 120° FOV, 90Hz obnovovací frekvenci a zobrazovače eliminující screen-door efekt. Poskytne tak nekompromisní vizuální zážitky i pocit pohlcení. O jeho pohon se stará vylepšený chipset Qualcomm Snapdragon XR2 s heat-pipe a aktivním chlazením, které zajišťuje optimální podmínky pro nepřetržitý běh na plný výkon. Nechybí ani prémiové zpracování s magnéziovým tělem pyšnícím se o 20 % nižší hmotností a 500 % vyšší odolností než běžně používané plasty.

Herny a veřejné provozy ocení implementaci výměnné baterie s indikátorem nabití, kterou lze vyměnit během okamžiku. Headset tak může sloužit bez odstávek pro nabíjení a obsluha pozná nutnost výměny baterie prostým pohledem i ve chvíli, kdy jej klient používá. Praktickým detailem je i magnetické uchycení přední i zadní stélky, díky kterým je možné headset připravit pro nového klienta během okamžiku.

Výrobce neopomněl ani ergonomii a komfort umožňující hodiny pobytu ve VR. Jemné nastavení vzdálenosti mezi očima (IPD) zlepšuje vizuální zážitek a odstraňuje nepřirozené namáhání okohybných svalů. Krční svalstvo pak ocení perfektní předozadní vyvážení, díky kterému headset nepřevažuje hlavu vpřed. Vše završují propracované reproduktory s dvěma měniči, zajišťující nekompromisní zvukový zážitek.

HTC VIVE Focus 3 i s 24měsíční zárukou pro podnikatele bude možné předobjednat od 10. června 2021 za cenu 37 590 Kč v obchodě Alza.cz a na webu www.vive.com.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*