Fitbit představuje chytrý náramek Inspire 3

Zdraví a kondice je osobní záležitost – cíle, odhodlání a přístup se v průběhu času mohou měnit. Pro někoho může být obtížné najít si čas na sebe (natož svou kondici), zejména, když je každý den naprosto odlišný. Proto dnes společnost Fitbit představuje chytrý náramek Fitbit Inspire 3, který pomůže vést zdravější životní styl, najít dostatek energie a získat co nejlepší pocit ze sebe sama kdykoliv a kdekoliv.

Inspire 3 je nová generace základního chytrého náramku pro sledování zdraví a kondice, který pomůže najít uživatelům jejich nejlepší já, aniž by museli utratit veškeré úspory. Jde o dostupnou cestu, jak sledovat aktivitu, srdeční tep, spánek, stres a mnohem více. Navíc nabízí štíhlou a lehkou konstrukci s barevným displejem a dlouhou výdrží na jedno nabití, která může činit až 10 dní (může se lišit dle používání).

 

Motivují k pohybu

Aktivní životní styl neznamená, že člověk musí být sportovní nadšenec a plně se orientovat ve zdravých návycích. Ať už jde o cestu pěšky do práce, zkoušení nejnovějších virálních tanců nebo oběd s přáteli, Inspire 3 monitoruje veškerý pohyb, automaticky zaznamená Minuty v aktivní zóně, spálené kalorie, ušlou vzdálenost, srdeční tep a kroky. Navíc diskrétně připomene potřebu hýbat se v průběhu dne, což může pomoci celkovému metabolismu. Při cvičení uživatelé mohou sledovat srdeční tep a dozvědět se, zda se nachází v zóně spalování tuků, kardio zóně nebo v intenzivní zóně spalování.

Zdroje: Fitbit

 

Lepší spánek a méně stresu

Aktivita je pouze jedna část celkového zdraví – spánek a péče o mentální zdraví mají stejně tak dopad na zdraví a duševní klid. S náramkem Fitbit Inspire 3 je snadné sledovat všechny potřebné statistiky na jednom místě. Lze tak snadno získat přehled o kvalitě spánku díky funkcím Spánkové fáze a Spánkové skóre. Lze také využít různá nastavení, jako připomenutí, kdy jít do postele, funkci chytrého buzení nebo relace řízeného dýchání přímo na zápěstí. Všechny tyto funkce mohou vést ke zlepšení kvality spánku.

Pro dostatečné uvolnění před spánkem lze využít meditační cvičení v aplikaci Fitbit v mobilním telefonu. Stačí začít meditační relaci a sledovat, zda tělo vykazuje fyzické známky stresu pomocí funkce Skóre zvládání stresu. Lze také zjistit, jaký vliv mají aktivita, spánek a stres na tělo v nabídce Zdravotní metriky. Zde je možné sledovat variabilitu srdečního tepu, teplotu na povrchu kůže, saturaci kyslíkem (SpO2) a klidovou tepovou frekvenci. Všechny tyto metriky reagují na různé vnější vlivy jako například konzumaci alkoholu, nadmořskou výšku, kofein nebo chlad a dávají uživateli možnost podniknout potřebné kroky, aby se cítili co nejlépe v každé situaci.

 

 

Inspirace pokrokem a potenciálem

Inspire 3 poskytne všechny potřebné přehledy o těle a poradí, jak dosáhnout stanovených kondičních cílů. Aplikace Fitbit poskytne přístup ke kondičním a wellness relacím, vedení a výzvám. Pokroky je možné podpořit záznamem informací o glykémii, hydrataci, menstruačním cyklu a stravování. Uživatelé tak získají kompletní přehled o svém zdraví, zůstanou motivování a mohou využít výzev s přáteli i rodinou.

S Fitbit Premium lze získat přístup k funkci Skóre denní připravenosti pro posuzování připravenosti na trénink. Pro lepšení pochopení a zlepšení spánku slouží funkce Spánkové skóre a Spánkový profil. Pro pochopení fyzických příznaků stresu pak funkce Skóre zvládání stresu. V aplikaci Fitbit navíc zpřístupní více než 1 000 tréninků a meditačních cvičení.

 

 

Navrženy pro dlouhodobé používání a komfort

Konstrukce náramku Inspire 3 je štíhlá a lehká, vhodná pro plavání (vodotěsnost do 50 metrů), padne přirozeně na zápěstí a potěší také dlouhá výdrž na jedno nabití pro komfortní nošení 24/7.

Ještě více barev do života vnese barevný displej, který snadno zobrazí naměřené statistiky. Na výběr je řada zábavných motivů ciferníku, které se hodí ke každému stylu a nechybí ani ciferník s funkcí Always-on (výdrž pak činí 3 a více dní na jedno nabití). Ať už jde o běh, nebo hodinovou procházku, lze sledovat potřebné statistiky i notifikace z telefonu.

Chytrý náramek Fitbit Inspire 3 bude dostupný za cenu 2 499 Kč, respektive 99,95 EUR u vybraných partnerů od druhé poloviny tohoto září. Součástí balení je 6měsíční předplatné Fitbit Premium pro nové a vracející se zákazníky.

Zdroje: TZ, Fitbit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*