Fitbit představil nové hodinky Versa Lite a chytré fitness náramky pro dospělé i děti

Společnost Fitbit představila nové zajímavé chytré hodinky a náramky, které umí měřit denní aktivity včetně spánku. Novinky jsou cenově dostupné a jedná se o hodinky Fitbit Versa Lite a také fitness náramky Fitbit Inspire HR, Fitbit Inspire a také Fitbit Ace 2. Výrobce míří pro dospělé, ale také na aktivitu dětí.

 

Dostupnější hodinky:

Chytré hodinky Fitbit Versa Lite Edition staví na úspěchu loňských hodinek Versa. Nabízí jednoduché ovládání systému, nízkou hmotnost, voděodolnost a někteří uživatelé mohou ocenit také nové zářivé barevné varianty. Jedná se o dostupnější variantu a na našem trhu se bude prodávat za 4 190 Kč.

 

Hodinky disponují také GPS a umí měřit všechny důležité funkce včetně běhu, spálených kalorií, neustále měření srdečního tepu, monitorování spánku a nechybí ani senzor SPO2, který měří okysličení krve. Výrobce také slibuje na chytré hodinky nadprůměrnou čtyřdenní výdrž na jedno nabití. K dispozici bude také 15 různých sportovních režimů.

 

 

 

Dostupné fitness náramky:

Fitbit je průkopníkem chytrých fitness náramků, a proto představil cenově dostupnější náramky. Nejdříve se podívejme na Fitbit Inspire HR, který nabízí tradiční zaznamenávání aktivit: kroky, ušlou vzdálenost, monitoring spánku, 15 sportovních režimů a průvodce dechovým cvičením. Jeho velkou výhodou je možnost nepřetržitého měření srdečního tepu. Cena byla stanovena na 2 590 Kč.

Levnějším náramkem je Fitbit Inspire, kterým společnost míří na začátečníky. Měl by nabízet velice snadné ovládání a základní funkce pro měření sportovních aktivit. Poskytuje dotykový displej a pětidenní výdrž na jedno nabití. Nechybí pochopitelně měření kroků, ušlé vzdálenosti, upozornění na splnění dosaženého cíle, stopky či mnou oblíbené monitorování spánku. Potěší i vodotěsnost a cena 1 790 Kč.

 

 

Výrobce myslel i na malé děti od 6 let a představil model Fitbit Ace 2. Nemusíte se však bát, že by dítko náramek poškodilo, protože je odolný a disponuje pouzdrem pro ochranu displeje během nošení. Každé dítě si může vytvořit svůj barevný avatar, vybrat si ciferník dle libosti a měřit své aktivity. Nad aktivitou dítěte mohou mít dohled také rodiče díky službě Fitbit Family. Cena byla stanovena na 1 790 Kč a prodávat se bude v různých barevných provedeních.

 

Zdroje: TZ, Fitbit

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*