Chcete vytvořit živou tapetu z videa? Je to možné díky aplikaci! (Android)

Operační systém Android umožňuje nastavení klasických tapet na úvodních obrazovkách, ale také živé tapety, které se pohybují. Takové tapety sice mají větší spotřebu na energii, ale někteří uživatelé je milují. Chcete si vytvořit vlastní živou tapetu z oblíbeného videa? Využít můžete aplikace v Obchodu Play.

 

Vyzkoušel jsem aplikaci Video Live Wallpaper od vývojáře Idutchsolutions. Prostředí aplikace nevypadá zrovna moc hezky a je spíše zastaralé, ale aplikace funguje, což je důležité. Hned po spuštění aplikace stačí jen vybrat video z galérie, povolit/zakázat zvuk a nastavit jeho rozměry. Ne každé video vypadá na tapetě dobře, ale pokud zvolíte to správné, tak můžete mít hezkou tapetu. V mém případě jsem zvolil video tekoucí vody, jak můžete vidět níže.

Aplikace je dostupná zdarma v Obchodu Play a za vyzkoušení stojí. Testoval jsem ji na mobilech Nokia 7.1 (Android 9.0 Pie) a ASUS ZenFone Max Pro M2 (Android 8.1 Oreo) a nezaznamenal jsem žádný problém. Počítat jen musíte s krapet vyšší spotřebou na baterii.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

1 komentář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*