Čeština do hry Battlefield 1 ke stažení

Battlefield 1 je dle mého názoru nejpovedenějším dílem ze série Battlefield. V době psaní tohoto článku bylo možné hru zakoupit také za atraktivní cenu ve službě Steam. Pokud si však chcete užít příběh hry a neumíte angličtinu, je zapotřebí si níže stáhnout češtinu.

Za češtinu vděčíme tvůrcům češtin Sakra Tým. Čeština má jen velikost kolem 2 MB a v mém případě na Windows 11 fungovala u Steam verze bez problémů. Jen menu hry nebylo v češtině, ale příběh bez problémů v češtině byl.

Stáhnout češtinu ze Sakra Tým webu

Mirror link Zalohuj.si

1 komentář

  1. Zdravim , instaloval jsem cestinu do hry B1 ,bohuzel nebyla aktualni a vyskytli se potize se stabilitou hry, Hra nastartovala do te doby pokazdy,Nakonec jsem rozhodl zmenu vratit smazanim cele hry s tim ze se na Cestinu vykaslu ,jenze pri spusteni B1 z nove instalace uz hra nenaskcila jen cerne startovni okono s rotujicim koleckem nacitani a dal uz se nic nedelo ani zadna hlaska ,Otazka tedy zni zdali tato cestina nezanechala v registru neaky polozky souvisejici s B1 kvulim nim hra uz nenaskoci .. Pred cestinou slo vse vyborne a po problemech jsem se vratil zpet k puvodni instalaci bez CZ a stejne to nenaskoci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*