Apex Legends konečně vyšel pro Android a iOS! Jak se hra povedla?

A je to tu! Po opravdu hodně dlouhém čekání konečně vyšla battle royale hra Apex Legends i na mobily a tablety se systémy Android a iOS. Osobně už jsem ani nevěřil tomu, že herní studio Electronic Arts hru skutečně přinese i na mobilní platformy. Pojďme se tedy v tomto článku podívat, jak se hra vlastně povedla.

Vyplatilo se čekání? Těžko říci, proč EA na mobilní verzi hry pracovalo tak neskutečně dlouho, ale musím uznat, že grafika se jim skutečně povedla. V době psaní tohoto článku jsem hru testoval na opravdu drahém mobilu Xiaomi 12 Pro s procesorem Snapdragon 8 Gen 1, kde se Apex hrál opravdu skvěle. Hra je také daleko lépe optimalizovaná, jak Fortnite, který je pro mobily dostupný již léta. Záleží ovšem jen na tom, jaký mobil vlastníte. Na levnějším stroji to asi tak dobré nebude.

Přímo v nastavení hry si můžete zvolit grafické nastavení. V mém případě fungovalo maximální možné nastavení, ale doporučuji nastavit o něco nižší ExtremeHD, aby hra měla více FPS. Zvuk je taktéž na velice dobré úrovni a hru si užijete především se sluchátky či mobilu s dobrými stereo reproduktory. Nastavit si lze také umístění ovládacích prvků na displeji či citlivost. Pokud máte bezdrátový gamepad, tak i ten můžete pro hraní využít.

Síla konkurenčního Fortnitu je ta, že hru je možné hrát zcela zdarma, bez reklam a téměř na čemkoliv. Apex Legends začíná jít stejným směrem, protože hra je dostupná pro PC (Steam/Origin), Xbox, Playstation, Nintendo Switch a nově i pro Android a jablečné iOS. Ve hře také nenajdete žádné prvky, které vás budou nutit k placení, ale pokud chcete, můžete si celkem levně koupit battle pass a mít nějaké ty příjemné bonusy.

Zdroje: EA, Obchod Play

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*