Stáhněte si upravenou aplikaci YouTube s odstraněnými reklamami

YouTube má pro systém Android propracovanou aplikaci, která dobře vypadá, ale především dobře funguje. Aplikace se snaží nabídnout co nejlepší zážitek ze sledování videa, ale ten celkem dost kazí všudypřítomná reklama. Jak se jich zbavit?

Pokud tedy máte mobil či tablet se systémem Android, můžete využívat svobodu tohoto systému naplno. Existuje pro něj i upravená aplikace YouTube, která vypadá úplně stejně, jak ta originální, což na iOS kvůli jeho omezenosti není. Aplikace nabízí všechny potřebné funkce, ale navíc máte zablokované všechny reklamy, takže si můžete videu užít bez přerušení.

To ale není vše a užít si můžete i další prémiovější funkce. Pokud rádi posloucháte hudbu, tak jistě oceníte možnost si dané video/píseň přehrát na pozadí. Aplikaci tedy stačí minimalizovat či mobil zamknout, přesto bude zvuk nadále přehráván.

Jak na to?

  • Stáhněte si obě aplikaci (na konci článku v odkazu)
  • Nejdříve si nainstalujte aplikaci MicroG
  • Poté si nainstalujte aplikaci YouTube, spusťte ji a přihlašte se ke svému účtu
  • To je vše. Aplikaci MicroG nechte v mobilu, aby bylo funkční přihlášení.

Aplikaci jsem testoval na mobilech Nokia 9 PureView s čistým systémem Android, ale také na mobilu Samsung Galaxy Note10 s nadstavbou One UI 2.0. Na obou mobilech fungovala v době psaní článku skvěle.

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*