Xiaomi Mi5 již můžete aktualizovat na MIUI 8.2 s Androidem 7

Čínská společnost Xiaomi je chvalně známa tím, že velmi často vypouští aktualizace svého systému MIUI. Co se týče CZ/SK ROM, tak si můžete vybrat mezi týdenní (beta) nebo stabilní aktualizací. Tento pátek byla uvolněna CZ/SK ROM systému MIUI 8.2 s novým Androidem 7 Nougat pro Xiaomi Mi5 (týdenní verze).

Android 7 Nougat
Android 7 Nougat

S novou verzí MIUI jsem si na modelu Mi5 hrál a funguje opravdu velmi svižně a bez problémů. Nejdříve je ale nutné aktualizovat TWRP Recovery, které jsem aktualizoval bez problémů přímo v TWRP a následně stáhl a nainstalovat také ROMku. Odkazy na TWRP i novou ROM naleznete přímo na MIUIOs.cz.

Android 7 Nougat v mobilu Xiaomi Mi5
Android 7 Nougat v mobilu Xiaomi Mi5

Během instalace ROM jsem narazil na dva červené chybné řádky, ale není se čeho bát. Instalace proběhla úspěšně, mobil jsem restartoval a během 10 minut naběhl. Problém jsem měl s widgety a rychlostí samotného systému, ale to je občas po aktualizacích běžné. Stačilo přejít do aplikace Optimalizace, spustit čištění a opět mobil restartovat.

Nyní používám MIUI 8.2 s Androidem 7 na Mi5 druhý den a funguje naprosto bez problémů. K dispozici mam více paměti RAM a výdrž baterie je přibližně o 15% lepší. Není se tedy čeho bát a pokud chcete aktualizovat svůj mobil, tak navštivte MIUIOs.cz.

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*