Windows 7 Home/Pro/Starter – ISO ke stažení

Windows 7 byl celosvětově oblíbeným desktopovým operačním systémem od Microsoftu. Jednalo se o nástupce propadáku Windows Vista a „sedmičky“ Microsoft vydal dne 22. října 2009. Jedná se tedy o stařičký systém, kterému 14. ledna 2020 skončí podpora. Nebude tedy dostávat aktualizace systému, ale ani hardwarových ovladačů. Jeho každodenní používání tedy již brzy nebude bezpečné.

Instalace Windows 7 na počítač v dnešní době již nemá smysl a je tedy dobré přejít na nový Windows 10. Pokud ale skutečně potřebujete instalační médium systému Windows 7, tak si jej můžete stáhnout v podobě ISO souborů níže. Instalační USB flash disk můžete vytvořit oficiálním nástrojem od Microsoftu, nebo jej vypálit na prázdné DVD.

Po úspěšné instalaci systému je třeba počítač připojit k internetu a aktivovat. Budete tedy vyzváni k zadání zakoupeného aktivačního čísla Product Key. Všechny verze Windowsu 7 můžete stáhnout také z oficiálních stránek Microsoftu, kde nejdříve musíte zadat svůj zakoupený  Product Key. Předpokládám, že oficiální stránky s ISO soubory budou ale brzy nedostupné…

>>Mohlo by se vám také líbit:

5 komentář

  1. pokud si stahnu windows 7 32 bit kde vezmu ten klic k aktivaci?

    1. Navstívíš nějaký e-shop a koupíš si jej. 😉

  2. Registracia a potom aj tak chcete premium ? hovada

    1. Je to zlatokop

      Vykašli se na ně. Jedině ulozto.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*