Subway Surfers – Neomezené peníze, klíče a odemčený obsah (MOD)

Subway Surfers byla jednu domu velice populární mobilní hra. Ve hře jste za mladého sprejera, který musí utíkat před hlídačem. Během svého útěku však musíte překonávat překážky, sbírat zlaté mince a různé předměty. Hra je oficiálně dostupná pro platformy Android a iOS zcela zdarma.

 

Chcete mít neomezený počet zlatých mincí a klíčů? Existuje MOD verze hry pro platformu Android, kdy máte odemčený veškerý obsah a vylepšení. K dispozici tedy máte všechny postavy a také boardy. Různá vylepšení si můžete dokupovat za neomezené peníze.

 

Novější verze:

Tuto verzi jsem upravil tak, aby bylo možné nakupovat neomezené množství klíčů a herní měny. Nakoupit si tedy můžete libovolné postavy a další doplňky, které jsou u běžné verze za reálné peníze. Odstraněné jsou také veškeré reklamy.

 

Starší APK:

  • Subway Surfers Barcelona – Uloz.to / WebShare – Neomezené peníze, neomezené klíče, odemčené veškeré postavy, boardy a blokovány jsou veškeré reklamy.

 

Jak pokračovat ve hře pomocí klíčů?

Pokud ve hře do něčeho narazíte a hra skončí, tak můžete pokračovat za použití neomezených klíčů. Musíte mít však dostatečný level, kterého můžete dosáhnout tak, že si jednoduše nakoupíte přeskočení některých úkolů za neomezené mince, což je možné v: My Tour/Missions.

 

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*