Módy do mobilních her Grand Theft Auto (Android)

Herní série Grand Theft Auto je velice populární a není se tedy čemu divit, že herní studio Rockstar Games vydalo některé díly i na mobilní platformy Android a iOS. Především GTA: San Andreas bylo před lety populární hromadou módů na verzi pro PC. Pokud hry hrajete i na Androidím zařízení, tak módování není žádný problém.

 

Upozornění:

Nejdříve je třeba upozornit, že se NEJEDNÁ O PLNÉ VERZE HER! Jedná se pouze o upravené verze APK, kdy je třeba mít nejdříve legálně zakoupenou verzi z Obchodu Play!

Jelikož se jedná o upravené verze, tak nemusí na každém zařízení fungovat správně! Je tedy třeba se smířit s tím, že můžete přijít o postupy ve hře. Vždy je možné upravenou verzi odinstalovat a z Obchodu Play stáhnout zpět originální verzi.

 

 

Jak na to?

  • Nejdříve si hru musíte zakoupit a nainstalovat z Obchodu Play!
  • Po nainstalování, stažení všech aktualizací a prvotním spuštění hry je třeba si zálohovat OBB soubory.
  • Spusťte aplikaci Files od Googlu a přejděte do: Procházet/Úložná zařízení/Android/obb a složku s názvem: com.rockstargames.gta přesuňte dočasně někam jinam např. do jiné složky v úložišti, na SD kartu či do počítače.

 

  • GTA z mobilu odinstalujte a stáhněte si APK soubor módované verze (odkazy níže)
  • Po úspěšné instalaci módované verze hru nespouštějte, ale přesuňte zálohovanou složku zpět do složky Android/obb
  • Nyní můžete hru spustit a bez problémů hrát.

 

 

Módovaná APK ke stažení:

Všechny módy jsem testoval na mobilu Nokia 8.1 s Androidem 9.0 Pie. Vše fungovalo bez problémů, ale nejdříve si raději přečtěte upozornění na začátku článku!

Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*