Messenger Lite – Když chcete Messenger bez zbytečností

Facebook nedávno vypustil do světa aplikaci Messenger Lite. Jedná se o chatovací aplikaci, která umí komunikovat stejně, jak klasický Messenger. Není ale plnohodnotná a jedná se tedy jen o hodně osekanou verzi, která může mnoha uživatelům vyhovovat.

Messenger Lite
Messenger Lite

Aplikace Messenger Lite není dostupná na většině trzích a je dostupná převážně v zemích se špatnou konektivitou. V ČR také není dostupná, ale můžete si ji nainstalovat ve formě APK souboru pro Android (odkaz na stažení níže). Pokud tedy nechcete používat zbytečné funkce jako jsou nálepky, hry a další zbytečné prvky a chcete si pouze rychle psát a posílat fotky, tak Messenger Lite by vám mohl vyhovovat.

Messenger Lite
Messenger Lite

Aplikace tedy umí pouze psát kamarádům, posílat fotky, smajlíky a to je vše. Notifikace ve formě bublin také nenajdete a budete si muset vystačit s klasickou notifikací. Celá aplikace je tedy šetrná na mobilní data a hlavně na hardware mobilu.

Kde aplikaci Messenger Lite stáhnout? U APK hrozí, že narazíte na podvodné soubory, které mohou ve vašem mobilu nadělat hodně paseky. Níže naleznete odkazy na ověřené APKáčka, která jsem testoval. Před i po instalaci jsem prováděl testy pomocí antivirů a instalační soubor je čistý.

  • Stáhnout Messenger Lite 1.1 na Uloz.to – ZDE
  • Stáhnout Messenger Lite 1.1 na APKMirror – ZDE
Sleduj na Instagramu a Telegramu:

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*