Kde si založit Bitcoin, Ethereum a Litecoin peněženky?

Kryptoměny jsou velice populární. Často se v e-mailech ptáte, kde je dobré si založit svou vlastní peněženku. Naleznete jich opravdu mnoho, ale pro začátečníky bych doporučil určitě službu CoinBase. V této službě lze založit Bitcoin, Ethereum či Litecoin peněženky během chvilky.

CoinBase doporučuji protože se jedná o peněženku, která je přehledná a jednoduchá. Není sice v češtině, což část uživatelů odrazuje, ale prostředí vypadá na rozdíl od některých ostatních peněženek příjemně. Stačí si tedy zdarma založit účet na CoinBase a nakoupit si první Bitcoiny či jinou kryptoměnu.

Nakupování a prodej měn je u této peněženky také velice jednoduché. Stačí vložit údaje z kreditní karty a vesele nakupovat. Není se čeho bát a lze nakupovat i velmi malé částky. Minimum jsou tři eura, což u některých peněženek není možné. Při zadávání kreditní karty je nutné svůj účet ověřit a mobilní aplikace požádá o nafocení občanského průkazu či jiného průkazu totožnosti.

Nakupování kryptoměn v CoinBase

>>Mohlo by se vám také líbit:

3 komentář

 1. martin veselý

  ahoj
  nechci si přes vytvořenou peněženku nakupovat cryptoměnu, chci se zaregistrovat do projektu, který vyplácí v cryptoměně
  jsem nováček (newbie)
  nějaká rada? díky

  1. Dobrý den,
   jaký je váš názor na peněženku Trezor model one? Já jsem si prošel tento návod https://finex.cz/trezor-model-one-spusteni-navod/ je tu hodnocená jako absolutně nejlepší a stejně tak i na Heuréce, Alze https://www.alza.cz/trezor-t-d5150839.htm recenzích atd. Máte s ní někdo osobní zkušenosti?
   Díky :).

   1. Trezor jsme netestoval. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*