ICQ znovu ožilo a vylepšilo komunikaci. Ehm, také kopíruje Snapchat

Facebook se rozhodl kopírovat Snapchat a do Instagramu přidal Stories, které se po 24 hodinách automaticky odstraní. Tuto funkci plánuje implementovat také do Messengeru. Co ale takhle ICQ? Je mrtvé? Aplikace dostala řadu nových aktualizací a tak jsem se ji rozhodl znovu vyzkoušet. Byl jsem velmi mile překvapen!

ICQ má své Snapy
ICQ má své Snapy

Není to staré ošklivé ICQ, jak dříve. Aplikace v mobilech je svižná a je možné se přihlásit pomocí tel. čísla. Najde tedy z kontaktů kamarády, kteří také používají ICQ a komunikace může začít. Jde s dobou a nabízí chatování, odesílání fotek, videohovory, hovory bez obrazu a nechybí mu ani populární Stories. ICQ se tedy konečně ponaučilo ze svých chyb a celá aplikace je svižná. ICQ má ale něco na víc a nabízí také komunikaci ve skupinách.

ICQ Stories?

Stories jsou populární a ne jen Facebook, ale také ICQ se rozhodlo kopírovat Snapchat. Funguje to velmi podobně, jak u konkurence. Vyfotíte fotku, kterou můžete upravit filtrem, textem nebo nějakou nálepkou a nahrajete ji do příběhu. Stories se po 24 hodinách automaticky odstraní a už je nikdo neuvidí.

ICQ Stories
ICQ Stories
ICQ Stories
ICQ Stories

Živé chaty (skupiny):

ICQ nabízí také „živé chaty“, které jsou vlastně takové skupiny. Najdete si skupinu, která vás zajímá a můžete se připojit k dalším lidem. Některé skupiny jsou překvapivě aktivní a můžete najít také CZ skupinu hráčů Pokémon Go.

Skupiny v aplikaci ICQ
Živé chaty v aplikaci ICQ
Živé chaty v aplikaci ICQ
Živé chaty v aplikaci ICQ

 

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*