Hra PussyWalk 2 zamítnuta v App Storu a Obchodu Play. Jak ji nainstalovat?

Aktualizováno 3.1.2018: Hra PussyWalk 2 se vrátila zpět do Obchodu Play (samostatný článek). Pokud však nechcete nově cenzurovanou verzi, tak si lze stáhnout starší verzi dle návodu níže.

 

PussyWalk 2 na mobilu

 

Výhoda systému Android je jeho otevřenost a díky tomu lze jednoduše instalovat aplikace a hry i mimo Obchod Play. Vývojáři hry na svém Facebooku publikují instalační APK soubor, který stačí do mobilu stáhnout a nainstalovat. Pro systém iOS bohužel zatím žádná možnost instalace není. Jablíčkáři si hru ale mohou zahrát online na svém počítači.

Jak tedy hru nainstalovat?

  • Nejdříve do mobilu stačí stáhnout APK soubor z TinyUpload. Pokud odkaz nebude fungovat, tak lze použít odkaz na Uloz.to.
  • V mobilu se systémem Android 5.0 a novějším (na starší hra nefunguje) je nutné povolit instalování aplikací mimo Google Play. Většinou se nachází v Nastavení telefonu/Zabezpečení/Neznámé zdroje.
  • Poté stačí soubor otevřít a nainstalovat.

APK soubor byl testován na mobilu Nokia 8 (Android 8.0), HTC U Ultra (Android 7.0) a Xiaomi Mi A1 (Android 7.1.2). Instalace proběhla bez problémů a velice rychle.

Sleduj na Instagramu:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*