Apple konečně odstranil ruské aplikace od VK z App Storu

Čistka ze strany Applu pokračuje! Byly odstraněny aplikace od společnosti VK, která je už roky bohužel pod kontrolou vlády. Tyto aplikace jsou samozřejmě rovněž nebezpečné a mohou odesílat citlivá data. Tiskový mluvčí Ruské federace Dmitrij Sergejevič Peskov vyzval uživatele iPhonů k přechodu na Android.