AnTuTu Benchmark V8 přináší vylepšený algoritmus a animaci pro měření GPU

AnTuTu Benchmark je pravděpodobně nejpopulárnějším benchmarkem na mobilech a tabletech. Jelikož se hardware mobilních zařízeních neustále vyvíjí, tak vývojáři musí neustále pracovat na vylepšeních aplikace. Benchmarkem změříte hrubý výkon mobilu či tabletu.

 

Oznámena byla nová verze AnTuTu Benchmark V8, která má vylepšený algoritmus měření. Přidána byla také nová animace Terracotta Warrior pro testování GPU (grafického čipu) a vylepšeno bylo dalších pár prvků pro měření výkonu. Novou verzi si již můžete stáhnout v testovací beta verzi a zatím není známo, kdy vyjde finální verze.

Jelikož se jedná o nedodělanou beta verzi, tak ji prozatím nenajdete v Obchodu Play. Stáhnout si ji však můžete na odkazech níže v podobě APK souborů. Soubory níže jsem testoval na mobilech HTC U12+, Nokia 8.1 a Huawei P30 Pro. Aplikace na všech třech mobilech fungovala a test proběhl, ale stále se jedná o beta verzi, která nemusí fungovat na všech mobilech.

Huawei P30 Pro, HTC U12+ a Nokia 8.1 v testu AnTuTu Benchmark V8 (beta)

 

Ke stažení:

Do mobilu je nutné stáhnout a nainstalovat oba APK soubory. Pokud již nějakou ze starších verzí máte ve svém mobilu nainstalovanou, tak je nutné je odinstalovat a poté nainstalovat novou betu.

 

Zdroje: AnTuTu.com

>>Mohlo by se vám také líbit:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*