YouTube Vanced umí přehrávat videa na pozadí (Android)

Přehráváte na svém mobilu často hudbu z YouTube? Tak to pravděpodobně nesnášíte oficiální aplikaci, která neumožňuje přehrávání videa při zhasnutém displeji. Jakou aplikaci tedy používat?

Pro mobily se systém Android existuje hned několik řešení. V Obchodu Play se však aplikace umožňující přehrávání videí na pozadí často odstraňují, protože porušují podmínky služby. Existují však pirátské verze aplikací, které lze stáhnout neoficiálně mimo Obchod Play.

 

YouTube Vanced je neoficiální aplikace umožňující přehrávání videa na pozadí. Lze tedy spustit video s hudbou, zhasnout displej a mobil hodit do kapsy. Videa také lze přehrávat v malém okénku v prostředí, nebo přehrávat pouze zvuk bez videa. Třešničkou na dortu je pak blokování reklam ve videích.

YouTube Vanced jsem testoval na mobilech HTC U12+ a Nokia 5.1. Aplikaci lze stáhnout v podobě APK souboru. Nutno také upozornit, že všechny zmíněné funkce např. přehrávání videa v malém okénku lze využít pouze na mobilu se systémem Android 8.0 Oreo a novějším. Na starším systému ale přehrávání zvuku na pozadí funguje bez problémů.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*