Yotaphone 2 – Zajímavý kousek s e-ink displejem na zádech (sponzorovaný článek)

Yotaphone 2 je zajímavý kousek, který je výjimečný především e-ink displejem na zádech. Ten je úsporný a zobrazí důležité informace jako jsou např. notifikace z aplikací, zobrazení aktuálního počasí a spoustu dalšího.

Yotaphone 2
Yotaphone 2 – zadní e-ink displej

Yotaphone 2 disponuje 5″ displejem s Full HD rozlišením a jemností 442 ppi. Co se týče zadního e-ink displeje, tak ten je o velikosti 4,7″, je dotykový a stejně jako přední displej je kryt ochranným sklem Gorilla Glass 3. Uvnitř těla tepe procesor Snapdragon 801 od Qualcommu s taktováním na 2.26 GHz. Nechybí ani 2 GB RAM a interní paměť o kapacitě 32 GB. O grafický výkon se stará Adreno 330.

Yotaphone 2 - Přední displej
Yotaphone 2 – Přední displej

V mobilu se nachází již nainstalovaný operační systém Android 4.4. GearBest.com jej nabízí odemčený a je tedy možné využívat všechny služby i v Evropě. Nechybí ani LTE, ale bohužel pouze vyšší pásma 1800 a 2100 MHz. Vzhledem k ceně je to ale akceptovatelné.

Mobil zaujme tedy především designem a e-ink displejem na zádech. Pokud vás mobil zaujal, tak GearBest.com jej nabízí za krásnou cenu $199.99 – Asi 3 243 Kč bez 21% DPH. Odkaz do e-shopu – ZDE.

Yotaphone 2 - rozměry
Yotaphone 2 – rozměry
Yotaphone 2 - Kapacita baterie
Yotaphone 2 – Kapacita baterie

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*