Xiaomi chystá nový náramek Mi Band 2. Konečně bude mít displej!

Výrobce Xiaomi s náramkem Mi Band a Mi Band 1S měl celkem úspěch. Jedná se o náramky, které umí měřit kroky, vzdálenost, spánek, srdeční tep a další. Na internetu se ukázala fotka na které je CEO Xiaomi Lei Junn s novým náramkem.

Logo výrobce Xiaomi
Logo výrobce Xiaomi

Aktualizace článku: 5.5.2016:

O novém náramku Mi Band 2 se poslední dobou na internetu celkem dost mluví. Není se čemu divit, když Mi Band 2 od Xiaomi konečně přinese displej! Na fotkách níže si můžeme všimnout displeje, který ukazuje čas a také kroky.

Xiaomi Mi Band 2
Xiaomi Mi Band 2
Xiaomi Mi Band 2
Xiaomi Mi Band 2

Podle zdroje IBTimes by náramek měl konečně přinést LCD displej, který si spousta uživatelů starších náramků Mi Band a Mi Band 1S opravdu přála. Na fotce je také vidět, že se pod displejem nachází tlačítko, kterým se nejspíš celý Mi Band 2 bude ovládat. Displej tedy nejspíš dotykový nebude.

Xiaomi Mi Band 2?
Xiaomi Mi Band 2?

Náramek by měl být nejspíš představen 10. května spolu s phabletem Xiaomi Max, který by měl přinést 6,4″ displej. Na fotce je také vidět, že se jedná o screenshot obrazovky. Lei Junn se nejspíš tedy fotil přední kamerkou nového phabletu Max. Jaká bude ale cena náramku? Mi Band 1S byl o něco dražší, než jeho předchůdce Mi Band. Podle IBTimes by nový Mi Band 2 měl stát kolem $25 a to je asi 600 Kč. V ČR ale musíme čekat vyšší cenu a dle mého názoru se bude jednat o 1000 Kč.

Xiaomi Mi Band 2?
Xiaomi Mi Band 2?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*