Vkworld Mix Plus je levný bezrámečkový mobil

Čínský výrobce Vkworld o sobě dal vědět tlačítkovým mobilem Vkworld Z3310, který se inspiroval znovuzrozenou legendou Nokia 3310. Čínské e-shopy nyní nabízí další zajímavý kousek a to Vkworld Mix Plus, který se inspiroval známým bezrámečkovým mobilem Xiaomi Mi Mix.

Mix Plus je také bezrámečkovým mobilem spadajícím ale do levnějšího segmentu. Čínský ověřený e-shop GearBest jej nabízí za $124.99 (asi 2 643 Kč) bez DPH. Mobil je odemčený pro celý svět a podporuje také všechna 4G/LTE pásma včetně venkovského pásma 800 MHz. Nepostrádá operační systém Android 7.0, který si při prvním startu mobilu hned lze přepnout do češtiny.

 

Na čelní straně se nachází 5,5″ (palců) IPS displej s ochranným sklem Gorilla Glass a HD rozlišením. Jedná se o příjemné 2.5D sklo a díky tomu jsou hrany mírně zaobleny. Výbava odpovídá ceně a uvnitř se nachází čtyřjádrový procesor Mediatek MTK6737 s taktováním na 1,3 GHz, 3 GB RAM a také 32 GB interní úložiště, které lze rozšířit pomocí MicroSD karty. Zadní fotoaparát nabízí čip s 8 Mpx rozlišením (softwarově 13 Mpx) a přední selfie kamerka nabízí 5 Mpx (softwarově 8 Mpx).

Vkworld Mix Plus vypadá dost zajímavě a za málo peněz nabízí bezrámečkový displej, který spoustu uživatelů zaujme. V e-shopu GearBest také lze vidět celkem kladná hodnocení mobilu od uživatelů, kteří jej používají. Při objednávce lze také zvolit odeslání z EU skladu.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*