Seznam čínských e-shopů – Kde nakupovat levně?

Stále více lidí objednává zboží na čínských e-shopech. Některého e-shopy nabízí spoustu dobrých věcí za skvělé ceny a poštovným zdarma. Používal jsem e-shop DX.com, který nabízí spoustu zboží, které je v ČR celkem drahé … Pokud zvolíte poštovné zdarma musíte počítat s tím, že zboží budete mít doma do měsíce a někdy i déle. Na těchto e-shopech lze platit kreditní kartou, ale já raději platím PayPalem. Nechci aby někdo z Číny viděl číslo mé kreditní karty. Nyní používám BangGood.com na kterém najdu spoustu zajímavých věcí za velmi dobré ceny. Zboží odešlou většinou do druhého dne a domů dorazí dříve než z DX.com.

Hlavní stránka e-shopu DX.com
Hlavní stránka e-shopu DX.com

Seznam čínských e-shopů:

 • BangGood.com – Zaměřeno na vše možné. Zboží odešlou do druhého dne a mohu jen doporučit. Zboží dorazilo vždy dříve než na DX.com. Také nabízí poštovné zdarma.
 • DX.com – Zaměřeno na vše možné, lze sledovat zásilku, poštovné zdarma, dobré ceny, web lze přepnout do češtiny, automaticky se měna přepočítá do Kč a lze s e-shopem komunikovat v angličtině. – (Vyzkoušeno a doporučuji)
 • AliExpress.com – Zaměřený na vše možné – (Vyzkoušeno a doporučuji). Jen si hlídejte zda je zboží Free Shipping (poštovné zdarma).
 • GearBest.com – Podobá se BangGoodu a nabízí spoustu zajímavého zboží (vyzkoušel jsem)
 • Wish.com – Další obchod nabízející vše možné za různé ceny. Někdy jsou ceny až neuvěřitelné, ale je třeba dát si velký pozor na padělky. Některé zboží je super, ale v žádném případě nedoporučuji nakupovat elektroniku. Mám špatné zkušenosti s nabíječky a MicroSD karty.
 • ChinaBuye.com – Zaměřený na elektroniku, poštovné v ceně zboží, záruka 1 rok – (Nezkoušel jsem)
 • TomTop.com – Zaměřený na vše možné, záruka 1 rok, poštovné zdarma – (Nezkoušel jsem)

Znáte jiné čínské e-shopy? Máte nějaké zkušenosti s některým? Piště do komentářů! 😉

Upozorňuji, že některého e-shopy mají v katalogu třeba dvakrát stejný produkt, ale úmyslně se liší ceny a častěji narazíte na dražší (doporučuji katalog dobře prohlédnout). U některých mohou být reklamace zdlouhavé a někdy reklamace nemusí být uznána.

1 thought on “Seznam čínských e-shopů – Kde nakupovat levně?”

 1. BANGGOOD… PRODEJCE VŠEHO MOŽNÉHO – ČÍNSKÉHO. POKUD NEJDE O NIC NÁROČNÉHO NA KVALITU, VYHOVUJÍCÍ AŽ DOBRÉ. TO NEZNAMENÁ ŽE SADA VRTÁČKŮ MALÝCH PRŮMĚRŮ BUDE BEZCHYBNÁ. VÝROBA JE AUTOMATIZOVANÁ, OBSLUHA POLOGRAMOTNÁ – NEŽ SE ROZKOUKAJÍ, MAJÍ NASEKÁNO ZMETKŮ….
  VRTÁČKY NEMAJÍ VYTVOŘENOU OBVODOVOU FAZETU. CO NA TOM, ŽE VRTÁK SE V DÍŘE BUDE SVÍRAT! TAK TO PO ÚDERNICKU POTÁHNOU TITANEM A NABÍDNOU NA INTERNETU ZA HUBIČKU, ON SE VŽDY NĚJAKÝ HEJL NAJDE! OZVE SE JEN MÁLOKTERÝ. PENÍZE UŽ NEUVIDÍ, KOMPENZACÍ JE PÁR BODÍKŮ*** KOUPIT SVAZEK ŽÍNÍ JE PŘÍMO PODVOD! DEKLAROVANÁ VÁHA 170gr. ZA POŽADOVANOU CENU JE VÝHODNÝ KUP. ALE POSLANÝ SVAZEK MÁ JEN 50gr. – TO NENÍ ANI 30% ZE ZAPLACENÉHO OBJEMU! ŽÍNĚ JSOU POTOM SUPRDRAHÉ! PODŘADNÁ KVALITA, VELMI HRUBÉ, OZNAČENÍ „MONGOLSKÉ ŽÍNĚ“ JE PŘÍMO NEMRAVNOST! REKLAMACE S FOTOGRAFIEMI A OPAKOVANÉ URGENCE IGNORUJÍ. DOKONCE ZKOUŠELI VÝMLUVY … ŽE SE JIM KORESPONDENCE VRACÍ ZPĚT. ŽE DEKLAROVANÁ VÁHA NA POŠTOVNÍ ZÁSILCE DOKAZUJE NÍZKOU VÁHU UŽ PŘI ODESLÁNÍ – TO JE ZARAZILO DO STAVU TOTÁLNÍHO MLČENÍ. NYNÍ UŽ DĚLAJÍ JEN „MRTVÉHO BROUKA“…
  JEDINÉ CO UDĚLALI – SNÍŽILI VÁHU NABÍZENÝCH ŽÍNÍ NA cca.50 GRAMŮ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*