Seznam čínských e-shopů – Kde nakupovat levně?

Chcete nakupovat na zahraničních e-shopech? Čínští prodejci nabízí velice levné zboží, a to často s poštovným zdarma. Levné nakupování v Číně ale pravděpodobně skončí, protože od roku 2021 skončí osvobození od DPH i na laciné cetky do 22 eur. Rozhodnutí si můžete přečíst na oficiálních stránkách Rady EU.

 

Seznam čínských e-shopů:

 • BangGood.com – Zaměřeno na vše možné. Zboží odešlou do druhého dne a mohu jen doporučit.
 • DX.com – Zaměřeno na vše možné, lze sledovat zásilku, poštovné zdarma, dobré ceny, web lze přepnout do češtiny (Vyzkoušeno a doporučuji)
 • AliExpress.com – Zaměřený na vše možné – (Vyzkoušeno a doporučuji). Jen si hlídejte zda je zboží Free Shipping (poštovné zdarma).
 • GearBest.com – Podobá se BangGoodu a nabízí spoustu zajímavého zboží (vyzkoušel jsem)
 • Wish.com – Další obchod nabízející vše možné za různé ceny. Někdy jsou ceny až neuvěřitelné, ale je třeba dát si velký pozor na padělky. Některé zboží je super, ale v žádném případě nedoporučuji nakupovat elektroniku. Mám špatné zkušenosti s nabíječky a MicroSD
 • ChinaBuye.com – Zaměřený na elektroniku, poštovné v ceně zboží, záruka 1 rok
 • TomTop.com – Zaměřený na vše možné, záruka 1 rok, poštovné zdarma

 

1 thought on “Seznam čínských e-shopů – Kde nakupovat levně?”

 1. BANGGOOD… PRODEJCE VŠEHO MOŽNÉHO – ČÍNSKÉHO. POKUD NEJDE O NIC NÁROČNÉHO NA KVALITU, VYHOVUJÍCÍ AŽ DOBRÉ. TO NEZNAMENÁ ŽE SADA VRTÁČKŮ MALÝCH PRŮMĚRŮ BUDE BEZCHYBNÁ. VÝROBA JE AUTOMATIZOVANÁ, OBSLUHA POLOGRAMOTNÁ – NEŽ SE ROZKOUKAJÍ, MAJÍ NASEKÁNO ZMETKŮ….
  VRTÁČKY NEMAJÍ VYTVOŘENOU OBVODOVOU FAZETU. CO NA TOM, ŽE VRTÁK SE V DÍŘE BUDE SVÍRAT! TAK TO PO ÚDERNICKU POTÁHNOU TITANEM A NABÍDNOU NA INTERNETU ZA HUBIČKU, ON SE VŽDY NĚJAKÝ HEJL NAJDE! OZVE SE JEN MÁLOKTERÝ. PENÍZE UŽ NEUVIDÍ, KOMPENZACÍ JE PÁR BODÍKŮ*** KOUPIT SVAZEK ŽÍNÍ JE PŘÍMO PODVOD! DEKLAROVANÁ VÁHA 170gr. ZA POŽADOVANOU CENU JE VÝHODNÝ KUP. ALE POSLANÝ SVAZEK MÁ JEN 50gr. – TO NENÍ ANI 30% ZE ZAPLACENÉHO OBJEMU! ŽÍNĚ JSOU POTOM SUPRDRAHÉ! PODŘADNÁ KVALITA, VELMI HRUBÉ, OZNAČENÍ „MONGOLSKÉ ŽÍNĚ“ JE PŘÍMO NEMRAVNOST! REKLAMACE S FOTOGRAFIEMI A OPAKOVANÉ URGENCE IGNORUJÍ. DOKONCE ZKOUŠELI VÝMLUVY … ŽE SE JIM KORESPONDENCE VRACÍ ZPĚT. ŽE DEKLAROVANÁ VÁHA NA POŠTOVNÍ ZÁSILCE DOKAZUJE NÍZKOU VÁHU UŽ PŘI ODESLÁNÍ – TO JE ZARAZILO DO STAVU TOTÁLNÍHO MLČENÍ. NYNÍ UŽ DĚLAJÍ JEN „MRTVÉHO BROUKA“…
  JEDINÉ CO UDĚLALI – SNÍŽILI VÁHU NABÍZENÝCH ŽÍNÍ NA cca.50 GRAMŮ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*