Proč nefunguje AR mód u hry Pokémon Go?

Mobilní hra Pokémon Go má stále větší úspěch a trhá rekordy. Spousta uživatelů si ale stěžuje a nadává na problémy při hraní. V současné době hra funguje, ale občas má nějaký ten drobný výpadek. Je to tím, že jsou přetížené servery a za některé chyby si může sám uživatel.

AR mód Pokémon Go
AR mód Pokémon Go

Pokud máte se hrou nějaké problémy, tak určitě mrkněte do článku – ZDE. Spousta uživatelů na internetu také řeší, proč nefunguje AR mód. Ten slouží pro chytání pokémonů v rozšířené realitě za pomoci fotoaparátu. Pokud vám nefunguje, tak za to může váš mobil. Ten nenabízí všechny potřebné senzory jako je třeba gyroskop a proto AR mód na vašem mobilu nikdy fungovat nebude.

Je ale AR mód potřeba? Určitě ne! Pokémon Go se občas věnuji kvůli článkům a na mém mobilu Xiaomi Redmi 3 jsem celý AR mód zakázal. Chytání je v tomto módu složitější a má příšerné chyby. Občas mohu pokémona trefit jak chci a beztak jej nechytnu, nebo jen všude kolem poskakuje a mizí. Celý tento mód se také projevuje na spotřebě baterie mobilu. Pokud vám AR mód nefunguje, tak nemusíte nijak smutnit.

2 thoughts on “Proč nefunguje AR mód u hry Pokémon Go?”

  1. Mě zrovna nejde kvůli chybějícímu senzoru na Zenfone 5, ale jak říkáš, nesmutním ;D má to i své výhody, můžu chytat za chůze a nezastavuju se jako dement 😀

  2. Mě stále vypadává hra když jsem se zaregistroval na Pokemon Go a začal tam pokemony hrát . Chtěl bych se přihlásit ke hře na Google .
    Chci se zeptat jestli to jde se přihlásit na Google ke hře ? Když jsem zaregistrovaný na Pokemon Go ?
    Děkuji za odpověď

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*