Nový Xiaomi Mi Band 2 bude brzy v ČR! Jaká bude jeho cena?

Čínský výrobce Xiaomi má úspěch s fitness náramky Mi Band a Mi Band 1S. Výrobce nedávno představil nový náramek Mi Band 2, který konečně přinese také malý displej. Xiaomi tím potěší spoustu fanoušků, kterým u starších generací displej chyběl. Podle Xiaomi by náramek měl mít také vylepšenou přesnost měření a to je u fitness náramků velmi důležité.

Xiaomi Mi Band 2
Xiaomi Mi Band 2

Kdy se ale dostane na náš trh? V domovské Číně se náramek již prodává a u nás se ho také dočkáme! E-shop Atronic.cz má nové Mi Bandy 2 již objednané a již brzy jej začne prodávat. Poskytne mi jej také na testování a můžete se tedy těšit na podrobnou recenzi.

Jaká ale bude cena nového Mi Bandu u nás? Protože se bude jednat o novinku, tak cena bude pochopitelně vyšší. Atronic.cz má již na e-shopu cenu stanovenou na 1 850 Kč – ZDE. Ve srovnání s konkurencí náramků se stále jedná o příjemnou cenu. Cena půjde také během pár měsíců dolu, jak tomu bylo u Mi Bandu 1S. Ten je na Atronic.cz nyní za velmi krásnou cenu 620 Kč – ZDE.

Xiaomi Mi Band 2 nabízí voděodolnost IP67
Xiaomi Mi Band 2 nabízí voděodolnost IP67
Rozměry náramku Mi Band 2
Rozměry náramku Mi Band 2

 

2 thoughts on “Nový Xiaomi Mi Band 2 bude brzy v ČR! Jaká bude jeho cena?”

  1. Když si ho objednám z Číny ( což jsem nedávno udělal ), tak jsem ušetřil tisíc korun českých.

    1. Ano, to máš pravdu. Bohužel ale u drtivé většiny případů nemáš záruku, nebo se ti nevyplatí výrobek posílat do Číny na reklamaci. Je také nutné si dávat pozor, aby se nejednalo o padělek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*