Nordic Telecom již nebude nabízet neomezený mobilní internet

Nordic Telecom si v posledních pár měsících udělal dobrou reklamu a mluvilo se o něm v médiích celkem často díky neomezenému mobilnímu internetu. Tedy internetu bez FUP. Jedná se o poskytovatele za kterým nejdříve stál operátor U:fon a Air Telecom.

Nordic Telecom oznámil, že ze starého CDMA přechází na moderní LTE. To je skvělá zpráva a jako dlouhodobý uživatel tohoto mobilního internetu jsem byl nejdříve nadšený. Bohužel v nabídce již nebude nabízet neomezený mobilní internet a CDMA úplně skončí … Musel bych tedy používat internet s FUPem (datovým limitem) či odejít. Přikláním se k druhé možnosti, protože se internet od Nordica stane nepoužitelným.

 

Proč jsem se rozhodl odejít, když konkurence má také datové limity? Protože Nordic nabízí ubohou rychlost a to 1 Mbit/s. Jedná se tedy vůbec o LTE, které jinde dosahuje úplně jiných rychlostí? Ne, nejedná a rychlost je nepoužitelná. Dále se podívejme na datové limity a to 4 GB či 6 GB. Nic víc? Stáhnu pár e-mailů, projdu pár stránek a FUP je fuč. Dalším velkým problémem je to, že po překročení FUPu bude internet pozastaven a uživatel si bude muset data dokoupit a to 1 GB za 70 Kč. Kdybych u Nordica zůstal, tak bych měsíčně utratil neuvěřitelné částky a vydělával jen a pouze na internet …

Sdílej!

  2 thoughts on “Nordic Telecom již nebude nabízet neomezený mobilní internet”

  1. Je neuvěřitelný jak někdo může na základě nové technologie zákazníkovi internet ještě zpomalit. Zhoršit celkově podmínky pro zákazníka tak drastickým způsobem a čekat, že to zákazník přijme s radostí a neodejde. Nebo snad chtějí na něco tak ubohého nalákat zákazníky nové? Tohle je názorný příklad jak utopit firmu.

  2. Ještě že jsem našla tento článek. Nordic jsem chtěla a opravdu ho nechci to půjdu radši do t-mobilu nebo vodafonu.

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *