Max Payne Mobile – Starý dobrý Max na mobily je ve slevě

Pamatujete na starou hru Max Payne, která byla ve svou dobu naprostou bombou pro milovníky akčních her s příběhem? Už déle si tuto hru můžete stáhnout také do svého mobilu. Jedná se o portovanou hru, která je dostupná pro chytré mobily se systémem Android a iOS. Hra je v současné době ve slevě a já si ji koupil v Obchodu Play za pouhých 60 Kč.

Max Payne Mobile - Starý dobrý Max
Max Payne Mobile – Starý dobrý Max
  • Stáhnout pro Android – ZDE
  • Stáhnout pro iOS – ZDE

Jedná se stále o starého dobrého Maxe Payna, který má co nabídnout. Ano, je to už stará hra, ale to je právě to kouzlo. Celý příběh Maxe si můžete připomenout a to přímo na mobilu. Jedná se o portovanou hru a ty většinou nejsou zrovna moc dobré … Max Payne má své chyby a tím je třeba ovládání, které zkrátka není tak dobré jak v roce 2001 na počítačích. Na mobilu Xiaomi Redmi 3 s 5″ displejem jsem si na ovládání musel trošku zvykat, ale nyní již žádné problémy nemam. Zvuk a dabing Maxe je stále výborný, jak u počítačů. Bohužel při vysoké hlasitosti je lehce slyšet šum. Je to ale přeci jen starší hra a šum ve zvuku bych odpustil.  Přes všechny své nedostatky se ale jedná o skvělou hru a nebojím se ji přiřadit mezi nejlepší hry na mobilech.

Pokud si chcete připomenout starého Maxe Payna, tak hra je přesně pro vás. Při hraní hry jsem si připomenul dlouhé noci, které jsem dříve u této hry proseděl. Celkově portovanou verzi pro chytré mobily hodnotím jako dobrou. Má své nedostatky, ale přesto jsem si hru zamiloval. Za těch pár korun opravdu stojí.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*