Jak stahovat videa z Facebooku na mobilu? (Android, iOS)

Na Facebooku se nachází plno zajímavých videí, která lze sdílet s kamarády. Co když je ale chci sdílet i mimo sociální síť Facebook? Video si stačí stáhnout, což je u počítače velice snadné. Spousta lidí ale neví, že videa z Facebooku lze bez problémů stahovat i na mobilech.

V případě Androidu si stačí v Obchodu Play stáhnout bezplatnou aplikaci Video Downloader for Facebook či jinou. Já mam vyzkoušenou tuto aplikaci, která je velmi jednoduchá. Stačí oblíbené video jedním klepnutím na ikonku uložit, spustit aplikaci, přihlásit se k Facebooku, vpravo nahoře klepnout na menu a poté na „Uložené“. Tam stačí oblíbené video jen přehrát a během okamžiku se zobrazí možnost se stažením videa pomocí tlačítka „Download“.

Aplikace Video Downloader for Facebook pro Android

 

Pokud máte iPhone, tak v App Storu si lze bezplatně stáhnout aplikaci Video Saver. Aplikace je opět velice jednoduchá. Stačí jen zkopírovat odkaz příspěvku s videem na Facebooku, aplikaci Video Saver spustit, odkaz na příspěvek do ní vložit a klepnutím na „Save video“ stáhnout. Video je možné dále sdílet a je uloženo v galerii fotek a videí.

Video Save aplikace pro iOS

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*