Jak do prohlížeče Opera nainstalovat rozšíření (doplňky) pro Chrome?

Používáte rozšíření (doplňky) do svých oblíbených prohlížečů? Používáte prohlížeč Opera? Spousta uživatelů neví o tom, že díky jednomu doplňku je možné nainstalovat některé doplňky pro prohlížeč Google Chrome do Opery. Zkoušel jsem nainstalovat doplněk Převod měň a také focení celé stránky a fungují bez problémů. Ne všechny doplňky ale je možné nainstalovat …

Opera a Chrome
Opera a Chrome

Jak doplňky pro Chrome nainstalovat do Opery?

 • Nainstalujte si do Opery doplněk kliknutím na odkaz – ZDE a poté klikněte na „Přidat do Opery“. Vyčkejte až se doplněk v pořádku nainstaluje a poté restartujte Operu (zavřít a znovu spustit).
  Nainstalovat rozšíření do Opery
  Nainstalovat rozšíření do Opery

   

 • Poté přejděte na odkaz – ZDE. Na tomto odkazu by mělo být možné doplňky z nabídky nainstalovat. Najděte si rozšíření které chcete do Opery a klikněte na něj. Poté klikněte vpravo nahoře v adresním řádku na červenou ikonku s +.
  Nainstalovat doplněk pro Chrome do Opery
  Nainstalovat doplněk pro Chrome do Opery

   

 • Chvilku vyčkejte a poté se zobrazí pod adresním řádkem upozornění, že rozšíření bylo zakázáno, protože pochází z neznámého zdroje. Klikněte vpravo na tlačítko „přejít“.
  Přejít do Správce rozšíření v Opeře
  Přejít do Správce rozšíření v Opeře

   

 • Nyní najděte doplněk a klikněte na „Instalovat“ a na druhé tlačítko „Instalovat“ také. Chvilku vyčkejte a nainstalované rozšíření by se mělo zobrazit vpravo nahoře vedle adresního řádku.

  Instalovat doplněk do Opery
  Instalovat doplněk do Opery

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*