Jak bych vylepšil vzhled mobilu Xiaomi Mi A1?

Novinka Xiaomi Mi A1 je již na našem trhu oficiálně a já mam tu možnost tento mobil testovat. V rukou mam zlatou variantu, která v ruce vypadá daleko lépe, než na fotkách či renderech a design se mi líbí. To samé mohu říci o příkladné konstrukci, kterou Xiaomi může závidět kdejaká konkurence v dražších segmentech.

Že se design podobá iPhonu? No, ano podobá, ale dnes vypadají všechny mobily téměř stejně. Apple ani nebyl první s takovým rozložením zadních čoček fotoaparátů a už vůbec nebyl první v plastových předělu antén (čárky na zádech a boku). Dnešní mobily všech značek vypadají téměř stejně. Jak bych ale novinku Xiaomi Mi A1 viděl raději a jak bych si představoval nástupce? Níže lze vidět drobné úpravy, které jsem provedl aplikací Photoshop.

Nejdříve se podívejme na čelní část, kterou pochopitelně pokrývá 5,5″ displej. Upřímně jsem proti odstraňování rámečků v podobně Xiaomi Mi Mix, iPhone X atd.. Horní část modelu A1 je dle mého názoru moc velká a do stejné velikosti mobilu by se jistě vešel i větší displej. O stejné velikosti mobilu bych tedy rád viděl displej o velikosti 5,7″.

 

Zadní část vypadá ve zlaté variantě moc pěkně a jako uživatel, který má velké ruce nemám s umístěním čtečky otisků prstů žádné problémy a i uživatel s menšíma rukama si na ovládání jistě velmi rychle zvykne. Bylo by ale přeci jen praktičtější čtečku otisků posunout krapet níže. Svou tenkostí zaujme spoustu uživatelů, ale já bych arději viděl krapet vyboulená záda, aby byla ergonomie ještě lepší.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*