Jak bych vylepšil hudební službu Spotify

O hudební službě Spotify pro poslech online/offline hudby ve všem zařízeních jsem již psal. Po zkoušení jsem ale našel pár věcí, které bych vylepšil a byl bych ještě více spokojen.

Spotify - Přehrávání hudby v internetovém prohlížeči
Spotify – Přehrávání hudby v internetovém prohlížeči
 1. Web Spotify – Není v češtině! Nevadí mi to, ale někteří uživatelé ČR by chtělo češtinu.
 2. Platba služby – Službu každý uživatel může využívat zdarma (s reklamou), ale může si zaplatit pár korun (kolem 140 Kč/měsíc) a poslouchat legální hudbu s lepší kvalitou zvuku a bez reklam. To není vůbec špatné, ale mladí uživatelé nechtějí za službu platit pomocí karet atd., ale hodila by se jim platba pomocí mobilního telefonu. Líbilo by se mi v oficiální aplikaci Spotify na všech platformách možnost klepnutí na tlačítko „Zaplatit službu“, potvrdit platbu a částka by byla stržena z kreditu na předplacené kartě nebo připočtena k paušálu. Platba by také nemusela být špatná pomocí odeslání SMS zprávy.

  Platba služby Spotify
  Platba služby Spotify
 3. Videoklipy – Služba by pro uživatele kteří si platí mohla mít ve svém programu/aplikaci možnost sledování videoklipů.
 4. Přehrávač v internetovém prohlížeči – Ano, je jednoduchý a skvělý když jste ve škole, práci nebo na počítači kamaráda, který si nepřeje stahování programu do jeho počítače. Možnost ztišit hudbu se mi nelíbí, protože musím přejet kurzorem na ikonu. Proč není možnost ztišení hned pod obrázkem alba?
Sdílej!

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  *