Google Camera pro mobily Nokia 8.1, Nokia 7.1 a Nokia 7 Plus

Fotoaplikace Google Camera se proslavila svým výborným post-processingem, a především nočním režimem. Jedná se o předinstalovanou aplikaci v mobilech Google Pixel. V Obchodu Play sice najdete tuto aplikaci také volně ke stažení, ale jedná se o verzi bez vychytávek, které mají právě mobily Google Pixel.

 

 

Existují však neoficiálně portované verze aplikace Google Camera, které můžete vyzkoušet i na jiných mobilech. Aplikaci jsem testoval na několika mobilech a v některých případech jsem skutečně zaznamenal navýšení kvality snímků, především za horších světelných podmínek. Jedná se však o neoficiální verze a na každém mobilu se může chovat trochu odlišně.

 

Vlastníte mobil Nokia 8.1, Nokia 7.1 nebo loňský model Nokia 7 Plus? Můžete si vyzkoušet portovanou verzi Google Camera. V současné době jsem ji testoval na mobilu Nokia 7.1 a mám i potvrzené, že funguje na dvou dalších zmíněných modelech. Testována byla verze: GCam_6.1.021_N7P_test2.4, kde nefunguje focení LED bleskem a focení selfie kamerkou také nedosahuje nejlepších kvalit. Můžete si však stáhnout novější portované verze, kde jsou tyto nedostatky opravené. Pro Nokii 8.1 je nutné stáhnout jinou verzi APK souboru.

 

Zajímavé články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*