Google Camera pro mobily Nokia 8.1, Nokia 7.1 a Nokia 7 Plus

Fotoaplikace Google Camera se proslavila svým výborným post-processingem, a především nočním režimem. Jedná se o předinstalovanou aplikaci v mobilech Google Pixel. V Obchodu Play sice najdete tuto aplikaci také volně ke stažení, ale jedná se o verzi bez vychytávek, které mají právě mobily Google Pixel.

 

 

Existují však neoficiálně portované verze aplikace Google Camera, které můžete vyzkoušet i na jiných mobilech. Aplikaci jsem testoval na několika mobilech a v některých případech jsem skutečně zaznamenal navýšení kvality snímků, především za horších světelných podmínek. Jedná se však o neoficiální verze a na každém mobilu se může chovat trochu odlišně.

 

Vlastníte mobil Nokia 8.1, Nokia 7.1 nebo loňský model Nokia 7 Plus? Můžete si vyzkoušet portovanou verzi Google Camera. V současné době jsem ji testoval na mobilu Nokia 7.1 a mám i potvrzené, že funguje na dvou dalších zmíněných modelech. Testována byla verze: GCam_6.1.021_N7P_test2.4, kde nefunguje focení LED bleskem a focení selfie kamerkou také nedosahuje nejlepších kvalit. Časem však můžete vyzkoušet novější portované verze.

Zajímavé články:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*