EriMobile lže! Neomezený mobilní internet NENABÁZÍ!

FUP (datový limit) štve snad každého uživatele mobilu a dalších zařízeních. Snad každý mobilní operátor v běžné nabídce nabízí mobilní internet pouze s datovým limitem. Nordic Telecom nabízel neomezený mobilní internet, který již nabízet nebude a stane se nepoužitelným.

Pokud v internetových vyhledávačích hledáte neomezený mobilní internet, tak jistě narazíte na virtuálního operátora EriMobile, který na svých stránkách láká na neomezený LTE mobilní internet. Po návštěvě této stránky výraz „neomezeno“ můžete vidět dost často, ale při rozkliknutí služeb je možné zjistit, že se jedná o mobilní internet s datovým limitem a EriMobile jednoduše „lže“.

 

Na svých stránkách nabízí sice graf, který značí snížení rychlostí po překročení FUPu, ale ten se skrývá tak, že jej na první pohled neuvidíte. Po překročení FUPu operátor nabízí nepoužitelnou rychlost, která poslouží snad jen na stažení e-mailů, ale na prohlížení stránek opravdu nestačí. Ceny jsou opravdu vysoké a opravdu nechápu, jak si EriMobile může dovolit prodávat tak předražený internet s lživou hláškou „neomezeno“.

 

EriMobile – Graf značící datové limity

2 thoughts on “EriMobile lže! Neomezený mobilní internet NENABÁZÍ!”

  1. Po navštívení webových stránek Eri mobile a přečtení prvního řádku každého přepadne pocit nadšení, který se ale velmi rychle změní na pocit zvracení. Takovou vyloženě zlodějnou a lživou reklamou by se měl zabývat ČTU a zvážit, zda krom pokuty téhle společnosti ještě vůbec nechat licenci. Buď tam u nich na něčem těžce ujíždí, nebo se vůbec nestydí otevřeně lhát a uvádět zákazníka v omyl. Touto praxí se snaží zřejmě předehnat naší velkou trojku, která už taky neví kudy kam a jejich zaměstnanci s oddělení marketingu dostávají odměny za to,když vymyslí na zákazníka totální výjeb, který vypadá na oko velice lákavě.

    1. Opravdu nevím, v čem spatřujete lživou reklamu? V tom, že přesně vidíte v grafu jakou rychlost připojení bude zákazník mít v závislosti na přeneseném množství dat. To snad ne…Rovněž to, že je uvedeno, že datový limit je neomezený není přece lež. Nebo si myslíte, že někomu nějaké data účtujeme a nebo že si zákazník musí dokupovat balíčky dat? Ne ty si opravdu dokupovat nemusí. Snažíme se nabídnout něco nového za jasně daných podmínek a protože tyto podmínky se Vám nelíbí, tak jsme podle Vás lháři. Pokud Vám tato služba nevyhovuje, tak si ji prostě neobjednávejte. Nemusíte ji ale pomlouvat navíc, když ji nemáte zřejmě ani vyzkoušenou. Jinak rychlost i v té poslední Zoně III je plně dostatečná jak pro emaily tak pro prohlížení webových stránek, GPS navigaci a dokonce i pro audio stream např. pro přehrávání internetového radia v autě. Ano na FULL HD video to není, ale to opět je uvedeno v popisu služby.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*