Dovoz zboží z Číny díky službě CrossOrders.cz

Potřebujete levný tablet, mobil či jiné zboží z Číny? Existuje spoustu e-shopů, které umožňují objednání do Evropy. Jsou ale také e-shopy, které nenabízí dovoz z Číny a mohou si na nich objednávat tedy jen Číňané. Jedná se např. o TaoBao.com, který nenabízí ani anglický překlad.

taobao

Existují různé služby, které umožní objednání zboží z těchto e-shopů a postarají se o bezproblémový dovoz do ČR. Objevil jsem službu CrossOrders.cz, která umožňuje objednávání z TaoBao.com a jiných e-shopů do ČR. Funguje to tak, že se na službě CrossOrders jednoduše zaregistrujete, na TaoBao nebo jiném e-shopu najdete zboží, které potřebujete a do služby CrossOrders jen vložíte odkaz a všechny potřebné informace k objednání.

Pozor ale na mobilní telefony, protože drtivá většina nebude umět některé LTE frekvence (jednu až dvě) v ČR.

crossorders

  • Jak je to ale s CLEM? Pokud si něco objednáte ze zahraničí např. tablet, mobil, notebook atd., tak musíte zaplatit daň (CLO). Většinou se jedná o zdlouhavé vyplňování papírů, které musíte celnici poslat zpět a zboží dorazí poštou, které CLO zaplatíte. CrossOrders se ale snaží nepříjemné papírování ulehčit.

„Snažíme se to vždy udělat tak, aby zákazník nic neřešil, tedy ani papíry ohledně proclení. Nicméně někdy to je nevyhnutelné. Potřebujeme však v těchto případech jen podpis k zastupování, nic víc vyplňovat nemusí.“ – CrossOrders

  • CrossOrders umožňuje objednávání jen z Číny, nebo také z USA či jiné země?

„Jiné významné státy taky umíme, ale zatím jen na přání – teď se snažíme vychytat Čínu. Myslím, že jako jediní dokážeme vzít třeba i menší věci lodí (pod metr krychlový). Nicméně trvá to v dnešní době šíleně dlouho.“ – CrossOrders

Pokud tedy potřebujete dovést nějaké zboží z Číny, tak se určitě mrkněte na nabídku službu CrossOrders.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*