128 GB flash disk Blitzwolf lze koupit za 527 Kč

Výrobce Blitzwolf v našich krajinách není známý, ale nabízí kvalitní příslušenství ke smartphonům. Od tohoto výrobce využívám nabíjecí adaptéry s Quick Charge 3.0 už pár let a jsem velice spokojený i s kvalitou USB-C a microUSB nabíjecích kabelů. Je vlastně velká škoda, že se produkty této společnosti neprodávají oficiálně i na našem trhu. Lze si je však objednat ze zahraničí.

 

Známý zahraniční e-shop BangGood do své nabídky zařadil také nové USB flash disky BlitzWolf® BW-UP1 ve čtyřech paměťových variantách: 16 GB, 32 GB, 64 GB a dokonce i 128 GB. Flash disk se snaží zaujmout svým celohliníkovým zpracováním, USB 3.0 a také stanovenou cenou. 128 GB paměťovou variantu lze brzy na BangGood zakoupit za $22.99 (527 Kč) s poštovným zdarma.

Blitzwolf do své nabídky také zařadil flash disky BlitzWolf® BW-UPC1 2-in-1 s kapacitou 16 GB, 32 GB a 64 GB. Opět nabízí celohliníkovou konstrukci, ale je s USB-C konektorem pro připojení k mobilu či tabletu. Pokud by kapacita malého flash disku však nestačila, tak můžete připojit i klasický flash disk pomocí USB-A. Za 64 GB variantu na BangGood zaplatíte $21.89 (496 Kč).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*