BIGO LIVE – Asijská kopie Periscopu

BIGO Live je další mobilní aplikace, která umožňuje živé vysílání. Dá se tedy říci, že se jedná o konkurenta „populárního“ Periscopu. Jaká tedy služba Bigo je a má vůbec smysl si ji vyzkoušet?

Bigo Live
Bigo Live

Jedná se o konkurenta Periscopu a pochopitelně jsou obě aplikace v některých prvcích velmi podobné. Z mého pohledu a zkušeností je Bigo vymazlenější aplikace, která přenáší živý přenos opravdu spolehlivě a to v lepší kvalitě, než má Periscope. Můžete odebírat ostatní uživatele, náhodně si někoho najít a sledovat a nebo vyhledávat podle zemí.

Bigo Live
Bigo Live
Bigo Live
Bigo Live

Tady se ale dostáváme k problému této aplikace. Pokud jsem klepnul na zem Czech Republic, tak jsem našel pouze jednoho člověka, který byl v ČR na dovolené. Češi tuto aplikaci neznají, ale to je vlastně i problém Periscopu, který moc lidí nepoužívá. Psaní komentářů nebo posílání dárečků pochopitelně nechybí. Co ale takhle posílání srdíček z Periscopu? Ty tu nahradila příšerka, která bublifukem vyfukuje donuty. 😀

Bigo Live
Bigo Live

Aplikace je dostupná pro mobily se systémem Android, iOS a v omezené variantě pro Windows 10 Mobile (nevím jestli aplikace bude v angličtině). Jestli aplikaci stojí za to vyzkoušet opravdu netuším, protože osobně takové aplikace zkouším jednou za rok a to jen kvůli článkům. Pokud ale máte takové aplikace rádi, tak Bigo vás může zaujmout.

  • Ke stažení pro Android – ZDE
  • Ke stažení pro iOS – ZDE
  • Ke stažení pro Windows 10 Mobile – ZDE

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*