Barevné LED žárovky, které lze ovládat mobilem

Pokud jste líní vstát z gauče a zhasnout světlo, tak v dnešní době můžete využívat „chytré žárovky“. Ty se zejména na zahraničních e-shopech prodávají opravdu velmi levně a není nutné platit CLO. Některé žárovky jsem již zkoušel a každá dorazila v pořádku. Většinu z nich jsem ovládal skrze infraport na mobilech Xiaomi a Honor. Některé žárovky je ale možné ovládat i skrze Wi-Fi či Bluetooth.

 

Pokud máte mobil s infraportem, který slouží k ovládání domácích spotřebičů, tak máte k dispozici spoutu žárovek za krásné ceny. K některým žárovkám jsou i dodávané ovladače, ale ty jsem většinou někam pohodil a měl velké problémy je najít. Proto jsem raději sáhl po mobilu, který mam stále v ruce. K ovládání stačí mít tedy mobil s infraportem a mít staženou aplikaci, která ovládání umožňuje např. LED RGB Remote (odkaz do Google Play).

Aplikace pro ovládání žárovek

 

Pokud si však vyberete žárovku, kterou lze ovládat skrze Wi-Fi či Bluetooth, tak se bude jednat většinou o dražší a však kvalitnější žárovky. K jejich ovládání je často nutné si stáhnout patřičnou aplikaci a veškeré kroky naleznete již na e-shopu či přiloženém návodu.

 

Žárovky, které lze ovládat infraportem na mobilu:

 

Žárovky, které lze ovládat skrze Wi-Fi:

 

 

 

Žárovky, které lze ovládat skrze Bluetooth:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*